Main Content

Futbal: Tottenham dostal pokutu 15.000 eur

štvrtok, 11. december 2014 18:05 | Autor: TASR

Londýn 11. decembra (TASR) - Anglický futbalový klub Tottenham Hotspur dostal pokutu 15.000 eur kvôli trojici mužov, ktorí vnikli na hraciu plochu počas zápasu Európskej ligy UEFA s Partizanom Belehrad. Informovala o tom agentúra Reuters.

Rozhodca musel novembrový duel na White Hart Lane v prvom polčase na niekoľko minút prerušiť. Trojica mužov v rovnakých tričkách s logom výrobcu slúchadiel vbehla na trávnik z rôznych strán. Muži tvrdili, že neboli dohodnutí, no na videu spred zápasu o úmysle vniknúť na hraciu plochu spolu hovoria.