Analýzy NHL (10.03.): Výber zaujímavých zápasov

štvrtok, 10. marec 2011 19:15 | Autor: Sport7 sk

Analýzy NHL (10.03.): Výber zaujímavých zápasov | zdroj: Sport7, foto SITA

Kanadsko-americká NHL pokračuje dnes v noci ďalšími siedmimi stretnutiami základnej časti. Najväčším lákadlom bude nepochybne súboj najlepšieho tímu ligy Vancouveru proti taktiež mimoriadne silným Sharks. Prinášame vám analýzu k trom vybraným zápasom. Nech sa páči...

BOSTON BRUINS - BUFFALO SABRES

V tomto zápase sa očakáva dominancia domácich Bruins. TD Garden by sa mala tešiť z víťazstva svojich miláčikov, hoci Bruins v posledných dvoch odohratých stretnutiach ťahali za kratší koniec povrazu. Najskôr prehrali doma s Penguins 2:3 po predĺžení a potom na ľade Montrealu 1:4. Hostia z Buffala sa predstavia už v šiestom zápase v rade na súperovom ľade, doposiaľ majú "Šable" bilanciu 3 výhry a 2 prehry. Naposledy prehrali v Pittsburghu 1:3.

• 6-2 je pomer víťazstiev a prehier z posledných 8 zápasov Buffala vonku

Náš tip: víťazstvo Bruins [ kurz 1,90 na BetClic ] alebo UNDER 5,5 [ kurz 1,68 na BetClic ]

TORONTO MAPLE LEAFS - PHILADELPHIA FLYERS

Do tohto stretnutia vkorčuľujú v pozícii favorita hosťujúci "Letci" z Philadelphie. Tí zaznamenali v poslednom období niekoľko prekvapujúcich výsledkov, avšak nie v pozitívnom zmysle slova. Prehra na ľade Rangers 0:7, či predtým dve domáce zakopnutia sú pred zápasmi play-off menším varovaním. Posledným odohratým zápasom si Flyers pripomenuli chuť víťazstva, zdolali doma Edmontom pomerom 4:1. Toronto zaznamenalo svoje posledné víťazstvo práve nad Philadelphiou, kde zvíťazilo 3:2, nasledujúce dva zápasy Maple Leafs prehrali. Oplatia Flyers svojmu súperi prehru zo zápasu, ktorý sa odohral presne pred týždňom?

SAN JOSE SHARKS - VANCOUVER CANUCKS

Sharks ako lídri Pacifickej divízie privítajú vo svojej HP Pavilion aréne vedúci tím celej súťaže z Vancouveru. Obom mužstvám sa v poslednom čase darilo. San Jose v uplynulom stretnutí vyhralo doma nad Nashvillom 3:2 po predĺžení a Vancouver zvíťazil dokonca v troch zápasoch vonku po sebe, naposledy vo Phoenixe 4:3 po predĺžení.