Analýzy NHL (15.03.): Výber zaujímavých zápasov

utorok, 15. marec 2011 18:27 | Autor: Sport7 sk

Analýzy NHL (15.03.): Výber zaujímavých zápasov | zdroj: Sport7, foto SITA

Prinášame vám analýzu k trom nočným zápasom NHL. Budeme radi, keď sa s nami podelíte o vaše tipy v diskusií pod článkom.

COLOMBUS BLUE JACKETS - BOSTON BRUINS

V Nationwide Arena sa stretnú kluby, ktorým sa v poslednom čase príliš nedarí. Columbus z posledných 8 zápasov iba jedenkrát bodoval naplno, v tom poslednom na ľade Caroliny zvíťazil 3:2. Boston ťahá sériu štyroch prehier za sebou, aj keď až 2 zo spomínaných boli po predĺžení. Naposledy Bruins odchádzali s prázdnymi rukami z ľadu Islanders, kde prehrali 2:4.

NEW JERSEY DEVILS - ATLANTA THRASHERS

Diváci, ktorí zasadnú do kresiel v Prudential Center by podľa predpokladov bookmakerov mali vidieť víťazstvo domácich Devils. Nám však neunikol jeden zaujímavý fakt, ktorý stojí za pozornosť. Na základe posledných výsledkov oboch klubov sa dá zvážiť tip na remízu v riadnom hracom čase. Oba kluby z posledných šiestich zápasov až v štyroch prípadoch hrali predĺženie. Devils boli úspešní vo všetkých stretnutiach, v ktorých sa musel hrať pridaný čas. Atlanta má úspešnosť 50 percent.

• 6 z posledných 9 zápasov Atlanty sa skončilo tipom na UNDER 5.5

Náš tip: UNDER 5,5 [ kurz 1,50 na BetClic ] alebo víťazstvo New Jersey Devils [ kurz 1,75 na BetClic ]

DALLAS STARS - SAN JOSE SHARKS

"Žralokom" sme venovali pozornosť už pri včerajšej analýze a myslíme si, že ani na ľade Dallasu veľa vody nenamútia. Sharks prehrali podľa očakávaní v Chicagu 3:6. Stars majú navyše čo naprávať, veď v American Airlines Center prehrali až dva z posledných troch duelov, naposledy nestačili na Kings (2:3).

• 1-4 je pomer víťazstiev a prehier z posledných 5 zápasov San Jose

Náš tip: víťazstvo Stars [ kurz 2,15 na BetClic ] alebo OVER 5,5 [ kurz 2,00 na BetClic ]