Analýzy NHL (21.03.): Výber zaujímavých zápasov

nedeľa, 20. marec 2011 17:56 | Autor: Sport7 sk

Analýzy NHL (21.03.): Výber zaujímavých zápasov | zdroj: Sport7, foto SITA

Zámorská NHL pokračuje večer a v noci ďalšou porciou zaujímavých zápasov. Prinášame vám tradičnú analýzu k trom z nich. Nech sa páči.

COLOMBUS BLUE JACKETS – NEW JERSEY DEVILS

Hostia svoje posledné dva zápasy prehrali, dokonca v nich strelili iba jeden gól. Najprv Devils prehrali v Ottawe 1:3, potom nestačili doma na Washington, s ktorým prehrali 0:3. Columbus vyšiel vo svojom poslednom domácom stretnutí taktiež gólovo naprázdno, s Detroitom prehral 0:2, no chuť si napravil na klzisku Minnesoty, kde Blue Jackets zvíťazili 5:4 po predĺžení.

PHOENIX COYOTES – CHICAGO BLACKHAWKS

"Kojoti" ťahajú 5 zápasovú sériu víťazstiev, z toho až 4 výhry zaznamenali na klziskách svojich súperov. Chicago v poslednom predstavení neskórovalo, v Dallase prehralo 0:5, predtým doma zvíťazilo nad San Jose 6:3. V Jobing.com Arena by to podľa predpokladov bookmakerov mal byť vyrovnaný duel.

ANAHEIM DUCKS – CALGARY FLAMES

V Honda Center sa stretnú kluby, ktoré v posledných zápasoch bodovali naplno. Ducks po predĺžení vyhrali v Los Angeles 2:1, predtým rovnakým pomerom aj doma so St.Louis. Flames zdolali nevýrazné Colorado 5:2, no predtým doma nestačili na Phoenix, s ktorým prehrali 3:4. A tým istým pomerom aj predtým doma s Vancouverom.

• Bilancia Anaheimu Ducks je 39-27-5
  • 5-0 je pomer víťazstiev a prehier z posledných 5 domácich zápasov Anaheimu proti Calgary
  • 4-1 je pomer víťazstiev a prehier z posledných 5 zápasov Anaheimu