KHL: Podhradský bodoval pri prehre Lady Togliatti s Jekaterinburgom (2)

pondelok, 9. február 2015 19:05 | Autor: TASR

Moskva 9. februára (TASR) - Hokejisti CSKA Moskva triumfovali v úvodnom pondelňajšom dueli KHL nad Metallurgom Magnitogorsk 3:1. Na ľade obhajcu Gagarinovho pohára pritom prehrávali po góle Denisa Zaripova z 22. minúty, no ešte do prestávky sa o obrat postaral dvoma presnými zásahmi Stephane da Costa. Definitívnu podobu výsledku dal v 60. minúte gólom do prázdnej bránky Vladimir Žarkov. CSKA suverénne vedie tabuľku Západnej konferencie aj celej KHL.

Lada Togliatti prehrala v dôležitom boji o play off s Avtomobilistom Jekaterinburg 1:2. Domáci viedli od 11. minúty zásluhou Georgija Belousova, ktorému v presilovke o dvoch hráčov prihral na gól slovenský obranca Peter Podhradský. Hostia však skóre otočili a ich cenné víťazstvo poistil do prázdnej bránky Anton Lazarev. V drese domácich sa predstavil ďalší slovenský obranca Karol Sloboda.