Main Content

Pi, 11:20 16.09 2022, Futbal | Róbert Kalnický

Končí Weiss st. na lavičke Slovana?

Na sociálnej sieti Twitter sa objavila zaujímavá informácia. Podľa portálu Futbalové zákulisie súčasný tréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss st. povedal svojim zverencom počas včerajšieho stretnutia, že končí na lavičke tímu. Otázkou teda ostáva, či k tomuto kroku skutočne príde už v najbližších hodinách.

 

 

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

So, 09:19 09.12 2023, Futbal | Jakub Vaverka

Tréner Liverpoolu Jürgen Klopp si nemyslí, že Manchester City vypadol z boja o titul v Premier League, i keď je štvrtý. „Ak ich niekto odpíše a podcení, bude to najväčší vtip v histórii futbali,” povedal lodivod LFC.

So, 09:14 09.12 2023, Futbal | Jakub Vaverka

Anglická Premier League určila Erika ten Haga trénerom mesiaca, Harryho Maguirea hráčom mesiaca a gól Alejandra Garnacha gólom mesiaca. Manchester United v novembri udržal tri čisté kontá v troch dueloch a Maguire sa vrátil do základnej zostavy. „Je to veľmi dôležitý hráč, ukázal silný charakter,” povedal o Maguirem ten Hag.

So, 09:09 09.12 2023, Futbal | Jakub Vaverka

Nórsky útočník Manchestru City Erling Haaland prezradil, kto bol jeho idolom počas dospievania. „Bol to Španiel Michu. Rád som ho sledoval, keď hral za Swansea. Bol vysoký, ľavák a zakončovateľ.”