Main Content

St, 09:26 21.09 2022, HokejNHL | Róbert Kalnický

VIDEO: Posledný gól Zdena Cháru v poslednej minúte jeho kariéry

Zdeno Chára včera oficiálne oznámil koniec profesionálnej kariéry. Akousi predzvesťou bolo už dlhé čakanie, či rozlúčenie hráčov Tampy so slovenským obrom počas posledného stretnutia New Yorku Islanders v uplynulom ročníku. Takto sa do siete Bleskov zapísal Chára v posledných sekundách svojho posledného stretnutia v kariére.

 

 

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

Pi, 02:00 01.12 2023, HokejNHL | Róbert Kalnický

V kanadsko-americkej NHL sa počas noci uskutočnil ďalší veľký trejd. Ruský obranca Nikita Zadorov bude v kariére pokračovať vo Vancouveri Canucks. Calgary za urasteného zadáka získalo voľbu v piatom kole draftu v roku 2024, ale aj voľbu v treťom kole draftu v roku 2025.

Št, 22:29 30.11 2023, HokejNHL | Róbert Kalnický

Slovenský hokejový útočník Marián Studenič by mal dnes v noci debutovať v tejto sezóne v kanadsko-americkej NHL. Skalický rodák, ktorého Seattle Kraken povolal do prvého tímu, by mal naskočiť do stretnutia na ľade Toronta Maple Leafs. Studenič by mal hrať po boku Pierre-Edouarda Bellemarea a Kailera Yamamota.

So, 09:57 18.11 2023, Hokej | Jakub Vaverka

Slovenský brankár Jaroslav Halák je momentálne na skúške v Caroline Hurricanes, kde by mohol nahradiť zraneného veterána Andersena. S Halákom podľa správ zo zámoria zatiaľ panuje spokojnosť. Rozhodne sa čoskoro.