Main Content

St, 11:38 28.09 2022, HokejNHL | Róbert Kalnický

FOTO: Faux pas po americky. Skutočne sa Šimon Nemec narodil v Československu?

Na chyby medzi Slovenskom a Slovinskom sme už prakticky zvyknutí. Zaujímavosťou však je, že v zámorí sa stále nájdu aj médiá, ktoré hovoria o Československu. Naposledy sa takýto kúsok „podaril" ESPN, ktorí vo svojej grafike uviedli, že draftová dvojka Šimon Nemec pochádza z Československa.

 

 

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

Ut, 15:13 19.09 2023, Hokej | Róbert Kalnický

Výkonný výbor SZĽH dnes schválil licenciu pre HK STEEL TEAM Trebišov. Celok z východu vstupuje do TIPOS SHL a dopĺňa jedenástku účastníkov. Premiéra na hráčov Trebišova čaká už v piatok v prvom kole v domácom stretnutí proti Aquacity Pikes.

Ne, 17:29 17.09 2023, HokejTipos Extraliga | Róbert Kalnický

Druhé kolo našej najvyššej súťaže prinieslo prvé presné zásahy pre dvoch juniorov. V zápase medzi Nitrou a Novými Zámkami skóre v piatej minúte otvoril Tomáš Pobežal. Druhým mladíkom, ktorý sa dokázal presadiť v tomto kole je Patrik Masnica. Martinský rodák sa presadil v drese Slovana Bratislava na ľade Humenného.

Pi, 18:24 15.09 2023, HokejTipos Extraliga | Róbert Kalnický

Hokejisti Slovana Bratislava v zápase prvého kola prehrávajú v polovici zápasu s Michalovcami 1:5. Na zimnom štadióne Ondrej Nepelu panuje napätá atmosféra, pretože nik nečakal takýto priebeh zápasu.