Main Content

Št, 10:34 24.11 2022, Futbal | Jakub Vaverka

Bruno Fernandes prehovoril: Čo hovorí na koniec Ronalda v Manchestri?

Bruno Fernandes a Cristiano Ronaldo patria medzi najväčšie hviezdy portugalskej reprezentácie. Donedávna boli spoluhráčmi aj v klube, ale Manchester United s CR7 po posledných udalostiach ukončil spoluprácu. „Necítim sa zle, nemusím si vyberať strany," rozhovoril sa Bruno. „Bolo privilégiom s Cristianom hrať, je to sen, ktorý sa mi splnil a vždy to tak bude. Vždy bude pre mňa inšpiráciou. Nič ale netrvá večne, Cristiano sa rozhodol ako sa rozhodol, a ja to rešpektujem."

 

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

So, 09:19 09.12 2023, Futbal | Jakub Vaverka

Tréner Liverpoolu Jürgen Klopp si nemyslí, že Manchester City vypadol z boja o titul v Premier League, i keď je štvrtý. „Ak ich niekto odpíše a podcení, bude to najväčší vtip v histórii futbali,” povedal lodivod LFC.

So, 09:14 09.12 2023, Futbal | Jakub Vaverka

Anglická Premier League určila Erika ten Haga trénerom mesiaca, Harryho Maguirea hráčom mesiaca a gól Alejandra Garnacha gólom mesiaca. Manchester United v novembri udržal tri čisté kontá v troch dueloch a Maguire sa vrátil do základnej zostavy. „Je to veľmi dôležitý hráč, ukázal silný charakter,” povedal o Maguirem ten Hag.

So, 09:09 09.12 2023, Futbal | Jakub Vaverka

Nórsky útočník Manchestru City Erling Haaland prezradil, kto bol jeho idolom počas dospievania. „Bol to Španiel Michu. Rád som ho sledoval, keď hral za Swansea. Bol vysoký, ľavák a zakončovateľ.”