Main Content

St, 09:18 01.02 2023, Futbal | Jakub Vaverka

Bayer Leverkusen sa dohodol s Kolumbijčanom Puertom

Nemecký futbalový klub Bayer Leverkusen podpísal zmluvu s talentovaným kolumbijským stredopoliarom Gustavom Puertom až do roku 2028. Devätnásťročný hráč prestúpil k bundesligistovi z FC Bogota a na jar bude zbierať skúsenosti na hosťovaní v druholigovom Norimbergu. Puerta je kapitán Kolumbie na prebiehajúcom juhoamerickom šampionáte do 20 rokov. Informovala agentúra DPA. (TASR)

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

So, 09:19 09.12 2023, Futbal | Jakub Vaverka

Tréner Liverpoolu Jürgen Klopp si nemyslí, že Manchester City vypadol z boja o titul v Premier League, i keď je štvrtý. „Ak ich niekto odpíše a podcení, bude to najväčší vtip v histórii futbali,” povedal lodivod LFC.

So, 09:14 09.12 2023, Futbal | Jakub Vaverka

Anglická Premier League určila Erika ten Haga trénerom mesiaca, Harryho Maguirea hráčom mesiaca a gól Alejandra Garnacha gólom mesiaca. Manchester United v novembri udržal tri čisté kontá v troch dueloch a Maguire sa vrátil do základnej zostavy. „Je to veľmi dôležitý hráč, ukázal silný charakter,” povedal o Maguirem ten Hag.

So, 09:09 09.12 2023, Futbal | Jakub Vaverka

Nórsky útočník Manchestru City Erling Haaland prezradil, kto bol jeho idolom počas dospievania. „Bol to Španiel Michu. Rád som ho sledoval, keď hral za Swansea. Bol vysoký, ľavák a zakončovateľ.”