Main Content

Št, 13:20 24.11 2022, Futbal | Jakub Vaverka

Tréner Tuniska má jasno: Ak jeho tím nepostúpi, končí vo funkcii

Tréner tuniskej futbalovej reprezentácie Jalel Kadri sa nechal počuť, že ak Tunisania nepostúpia na MS 2022 v Katare zo základnej skupiny, po turnaji skončí vo funkcii. Tunisko vstúpilo do turnaja remízou 0:0 s Dánskom, ešte ho čakajú zápasy s Francúzskom a Austráliou.

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

Ne, 10:00 24.09 2023, Futbal | Jakub Vaverka

Cristiano Ronaldo odpovedá kritikom: „Hovoria o mne, že som za zenitom, ale to nie je pravda. Budem hrať až kým mi nohy nepovedia, že stačí. Stále mám čo ponúknuť. Milujem futbal, dávanie gólov a víťazenie. Hovoria, že už na to nemám, ale presviedčam ich o opaku." 

Ne, 09:57 24.09 2023, FutbalPremier League | Jakub Vaverka

Guardiolova špecifická rada ohľadom Erlinga Haalanda. „Radím vám, aby ste ho príliš nekritizovali. Viete, on potom začne dávať góly a budete sa musieť ospravedlňovať," humorne uviedol španielsky lodivod. Nórsky útočník predvádza aj v aktuálnom ročníku fantastické výkony. 

Ne, 09:54 24.09 2023, FutbalPremier League | Jakub Vaverka

Dominik Szoboszlai si prestupom do Liverpoolu FC splnil sen. „Tvrdo som pracoval na tom, aby som sa stal hráčom Liverpoolom. Je to splnený sen. Myslím si, že je to tak u každého hráča, ide totiž o jeden z najväčších klubov na svete."