Main Content

St, 08:52 24.05 2023, Hokej | Jakub Vaverka

Aká bude budúcnosť Craiga Ramsayho v slovenskej reprezentácii?

Craig Ramsay pred MS 2023 uviedol, že o svojej budúcnosti pri kormidle slovenskej reprezentácie sa rozhodne po turnaji na základe svojich pocitov. Kanaďan rozhodnutie nezmenil, pričom sa očakáva, že to, či bude trénerom SR aj naďalej, sa dozvieme v nadchádzajúcich dňoch. V kuloároch sa objavujú hlasy, že pre Ramsayho to bol posledný turnaj na slovenskej lavičke. 

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

St, 11:37 05.06 2024, HokejTipos Extraliga | Róbert Kalnický

V uplynulých hodinách vo viacerých médiách preblesla informácia o príchode Andreja Kudrnu do Slovana Bratislava. To však stále nie je oficiálne potvrdené. Na sociálnej sieti X priniesol dôležité informácie slovenský novinár Tomáš Prokop, ktorý uvádza, že prestup do hlavného mesta Slovenska v podaní reprezentačného útočníka nie je hotovou vecou.

Po, 21:40 03.06 2024, HokejTipos Extraliga | Róbert Kalnický

Dres tímu Vlci Žilina bude v najvyššej súťaži obliekať Andrej Košarišťan. Klub spod Dubňa o tom informoval prostredníctvom sociálnych sietí. Očakáva sa však príchod ešte jedného gólmana.

Št, 11:51 30.05 2024, Hokej | Róbert Kalnický

V rámci českej hokejovej akcie Winter Hockey Games sa opäť pod holým nebom stretnú dva slovenské kluby. Na pražskej Letnej si sily zmerajú hráči Košíc a Slovana Bratislava. Informoval o tom novinár Michal Runák na sociálnej sieti X.