Main Content

Ne, 17:29 17.09 2023, HokejTipos Extraliga | Róbert Kalnický

[LIVE]: Dvaja juniori si otvorili strelecký účet v Tipos Extralige!

Druhé kolo našej najvyššej súťaže prinieslo prvé presné zásahy pre dvoch juniorov. V zápase medzi Nitrou a Novými Zámkami skóre v piatej minúte otvoril Tomáš Pobežal. Druhým mladíkom, ktorý sa dokázal presadiť v tomto kole je Patrik Masnica. Martinský rodák sa presadil v drese Slovana Bratislava na ľade Humenného.

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

Ne, 17:20 01.10 2023, HokejTipos Extraliga | Róbert Kalnický

V zápase medzi Slovanom Bratislava a Duklou Trenčín debutuje v našej najvyššej súťaži útočník Daniel Svitač. Martinský rodák nastupuje na krídle štvrtej formácie Trenčína. V doterajšom priebehu sezóny nastupoval v tamojšej juniorke, kde si v piatich zápasoch na konto pripísal 6 kanadských bodov.

Ne, 16:34 01.10 2023, HokejTipos Extraliga | Róbert Kalnický

V dnešnom zápase medzi Popradom a Novými Zámkami sa nepríjemne zranil brankár Eugen Rabčan. Gólman Kamzíkov odstúpil zo zápasu v 20. minúte po jednom zo zákrokov za stavu 0:2. Medzi tromi žrďami ho nahradil Adam Vay.

Ut, 15:13 19.09 2023, Hokej | Róbert Kalnický

Výkonný výbor SZĽH dnes schválil licenciu pre HK STEEL TEAM Trebišov. Celok z východu vstupuje do TIPOS SHL a dopĺňa jedenástku účastníkov. Premiéra na hráčov Trebišova čaká už v piatok v prvom kole v domácom stretnutí proti Aquacity Pikes.