Main Content

Ut, 15:13 19.09 2023, Hokej | Róbert Kalnický

OFICIÁLNE: TIPOS SHL má dvanásteho účastníka!

Výkonný výbor SZĽH dnes schválil licenciu pre HK STEEL TEAM Trebišov. Celok z východu vstupuje do TIPOS SHL a dopĺňa jedenástku účastníkov. Premiéra na hráčov Trebišova čaká už v piatok v prvom kole v domácom stretnutí proti Aquacity Pikes.

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

Št, 19:50 18.04 2024, Hokej | Jakub Vaverka

TASR: Slovenskí hokejisti nastúpili na štvrtkový prípravný zápas v Kaufbeurene proti Nemecku v bránke s Dávidom Hrenákom. V prvej obrane hrali Michal Ivan a Mário Grman a v útoku Oliver Okuliar, Lukáš Cingel a Róbert Lantoši. Tímy nastúpili v týchto zostavách.

Nemecko: Ancicka - Zimmerman, Müller, Hüttl, Wagner, Ugbekile, Fohrler, Weber, Karrer - Ehl, Michaelis, Kahun - Fischbuch, Stachowiak, Schütz - Plachta, Samanski, Tuomie - Schinko, Pfaffengut, Soramies - Krauss

SLOVENSKO: Hrenák - Ivan, Grman, Golian, Bučko, Bačik, Gachulinec, Petrovický, Brincko - Okuliar, Cingel, Lantoši - Takáč, Kollár, Faško-Rudáš - Kašlík, Tamáši, Kukuča - Hecl, Baláž 

Št, 14:45 18.04 2024, Hokej | Róbert Kalnický

Nepríjemná správa prichádza z českej Tipsport Extraligy. Slovenský obranca Martin Marinčin v tejto sezóne dohral. Vinou je prasknutie dvanásteho stavca, ktoré utrpel vo včerajšom zápase druhého finále proti Pardubiciam.

St, 10:57 17.04 2024, HokejNHL | Róbert Kalnický

Na svetový šampionát v Česku pocestuje ďalší hráč kanadsko-americkej NHL. Dres Kanady by mal na majstrovstvách sveta obliecť zadák Kaiden Guhle. Informuje o tom novinár Eric Engels, ktorý sa zameriava na dianie v Montreale Canadiens, kde Guhle pôsobí.