Main Content

Ut, 15:13 19.09 2023, Hokej | Róbert Kalnický

OFICIÁLNE: TIPOS SHL má dvanásteho účastníka!

Výkonný výbor SZĽH dnes schválil licenciu pre HK STEEL TEAM Trebišov. Celok z východu vstupuje do TIPOS SHL a dopĺňa jedenástku účastníkov. Premiéra na hráčov Trebišova čaká už v piatok v prvom kole v domácom stretnutí proti Aquacity Pikes.

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

Št, 20:01 23.05 2024, Hokej | Róbert Kalnický

Po konci na svetovom šampionáte sa opäť začína hovoriť o budúcnosti Craiga Ramsayho na striedačke Slovenska. Podľa reportov, ktoré prinaša na sociálnej sieti X novinár Tomáš Prokop, bude kanadský lodivod viesť Slovensko aj na olympijskej kvalifikácii v auguste. O ďalšom pokračovaní sa rozhodne neskôr.

Št, 19:12 23.05 2024, Hokej | Róbert Kalnický

Marek Hrivík hral na svetovom šampionáte zranený. Slovenský novinár Tomáš Prokop na sociálnej sieti X uviedol, že center prvej formácie hral celý turnaj s natrhnutými väzmi v kolene aj členku.

Št, 11:24 23.05 2024, Hokej | Jakub Vaverka

Slováci sú na prebiehajúcom šampionáte najslabší tím vo využívaní presiloviek, keď zatiaľ vyťažili iba jeden gól z 23 početných výhod. Slabá úspešnosť v kombinácii s absenciou Pospíšila podnietili trénerov k zmenám v presilovkových formáciách. Prvá trénovala v zložení Martin Fehérváry, Peter Cehlárik, Pavol Regenda, Juraj Slafkovský, Tomáš Tatar, v druhej figurovali Šimon Nemec, Marek Hrivík, Marko Daňo, Libor Hudáček a Matúš Sukeľ.  (TASR)