Main Content

Ne, 22:20 12.11 2023, Hokej | Jakub Vaverka

AKTUÁLNE: Juraja Slafkovského čaká ďalší zápas. Bude bodovať?

Minuloročná draftová jednotka Juraj Slafkovský nastúpi v noci v NHL na svoj ďalší zápas. V dueli Montrealu Canadiens proti Vancouveru Canucks bude hrať v druhej formácii Habs s Dvorakom a Caufieldom. V prebiehajúcom ročníku nazbieral v 14 dueloch 2 kanadské body za 1 gól a 1 asistenciu. 

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

Ne, 10:17 03.03 2024, HokejNHL | Jakub Vaverka

Ruský útočník Evgeny Kuznetsov sa vrátil z asistenčného programu NHL a Washington Capitals ho umiesntil na waiver listinu. Ak po ňom nikto nesiahne, pôjde na farmu do AHL. Caps s ním v tejto chvíli nepočítajú.

So, 14:49 02.03 2024, Hokej | Jakub Vaverka

Slovenský brankár Jaroslav Halák sa posilou HC Slovan nestane. Pre Denník Šport vysvetlil dôvod:  „Po podpise som si zhodnotil všetko pre a proti. Nechcel som spraviť dusnú atmosféru v šatni Slovana, predsa len tím bojuje o play-off a zrejme ho čaká už predkolo.Viem, že Denis Godla je jasná jednotka a klub mu môže vďačiť za posun v tabuľke. Nechcel som rozbiť koncepciu mužstva," uviedol skúsený gólman. 

 

Ut, 13:33 27.02 2024, Hokej | Róbert Kalnický

Bývalý slovenský hokejový útočník Marián Hossa zanechal nezmazateľnú stopu v Chicagu Blackhawks. Na krátku anabázu sa do veterného mesta vrátil opäť.