Main Content

Ut, 13:33 27.02 2024, Hokej | Róbert Kalnický

FOTO: Marián Hossa, Wayne Gretzky či Mark Messier. Slovák opäť navštívil Chicago

Bývalý slovenský hokejový útočník Marián Hossa zanechal nezmazateľnú stopu v Chicagu Blackhawks. Na krátku anabázu sa do veterného mesta vrátil opäť.

 

 

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

Pi, 11:45 12.04 2024, Hokej | Jakub Vaverka

Montreal Canadiens nepostúpi tento rok do play-off NHL, čo znamená, že slovenský útočník Juraj Slafkovský bude voľný pre potreby slovenskej reprezentácie na MS 2024 v Česku. V tejto chvíli nie je potvrdené, či „Slafko" na šampionát pricestuje, ale zámorské portály tvrdia, že GM Habs Kent Hughes a celkovo vedenie MTL nebude mať s týmto rozhodnutím problém. Dôležité je, aby bol Juraj stopercentne fit. To bude jasné až po konci základnej časti NHL. Situáciu naďalej pilne sledujeme. 

Pi, 08:56 12.04 2024, Hokej | Jakub Vaverka

Vegas Golden Knights podpísali kontrakt s obrancom Noahom Hanifinom, ktorý prišiel do klubu počas Trade Deadline z Calgary Flames. Hanifin uzavrel s VGK dohodu na 8 rokov s priemerným ročným platom vo výške 7,35 milióna. 

Št, 11:48 11.04 2024, Hokej | Róbert Kalnický

Slovenská hokejová reprezentácia si určila kapitána a asistentov. V prvom dvojzápase proti Švajčiarsku v Humennom bude kapitánom národneého tímu Michal Ivan. Jeho asistentmi budú Róbert Lantoši a Lukáš Cingeľ. Oficiálny profil Slovenského zväzu ľadového hokeja o tom informuje na sociálnych sieťach.