Main Content

Ut, 08:22 02.04 2024, Hokej | Jakub Vaverka

Príde Adam Ružička do slovenskej Extraligy?

Adam Ružička po konci v Arizone Coyotes zmizol zo zraku verejnosti, pričom v zámorí kolujú chýry, že by mal byť súčasťou asistenčného programu NHL / NHLPA. Oficiálne to potvrdené nie je, rovnako ani to, kam povedú ďalšie kariérne kroky tohto slovenského hokejistu. Aktuálne zákulisné šumy, že by sa mal Adam objaviť v našej Extralige, nie sú podložené faktami a ide len o dohady. Vylúčené to samozrejme nie je, ale v tejto chvíli ostáva Ružičkova budúcnosť otvorená. 

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

Št, 20:01 23.05 2024, Hokej | Róbert Kalnický

Po konci na svetovom šampionáte sa opäť začína hovoriť o budúcnosti Craiga Ramsayho na striedačke Slovenska. Podľa reportov, ktoré prinaša na sociálnej sieti X novinár Tomáš Prokop, bude kanadský lodivod viesť Slovensko aj na olympijskej kvalifikácii v auguste. O ďalšom pokračovaní sa rozhodne neskôr.

Št, 19:12 23.05 2024, Hokej | Róbert Kalnický

Marek Hrivík hral na svetovom šampionáte zranený. Slovenský novinár Tomáš Prokop na sociálnej sieti X uviedol, že center prvej formácie hral celý turnaj s natrhnutými väzmi v kolene aj členku.

Št, 11:24 23.05 2024, Hokej | Jakub Vaverka

Slováci sú na prebiehajúcom šampionáte najslabší tím vo využívaní presiloviek, keď zatiaľ vyťažili iba jeden gól z 23 početných výhod. Slabá úspešnosť v kombinácii s absenciou Pospíšila podnietili trénerov k zmenám v presilovkových formáciách. Prvá trénovala v zložení Martin Fehérváry, Peter Cehlárik, Pavol Regenda, Juraj Slafkovský, Tomáš Tatar, v druhej figurovali Šimon Nemec, Marek Hrivík, Marko Daňo, Libor Hudáček a Matúš Sukeľ.  (TASR)