Main Content

Ut, 15:14 02.04 2024, Hokej | Róbert Kalnický

AKTUÁLNE: Neoficiálny kemp pred MS odštartujú Slováci v tomto zložení

Slovenskí hokejisti odštartujú prípravu na majstrovstvá sveta neoficiálnym kempom. Na ňom by sa podľa informácií novinára Tomáša Prokopa mali zúčastniť ostrieľané mená aj zaujímaví mladíci. Toto je menoslov, ktorý by mal figurovať v neoficiálnom výbere Craiga Ramsayho.

 

 

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

Št, 20:01 23.05 2024, Hokej | Róbert Kalnický

Po konci na svetovom šampionáte sa opäť začína hovoriť o budúcnosti Craiga Ramsayho na striedačke Slovenska. Podľa reportov, ktoré prinaša na sociálnej sieti X novinár Tomáš Prokop, bude kanadský lodivod viesť Slovensko aj na olympijskej kvalifikácii v auguste. O ďalšom pokračovaní sa rozhodne neskôr.

Št, 19:12 23.05 2024, Hokej | Róbert Kalnický

Marek Hrivík hral na svetovom šampionáte zranený. Slovenský novinár Tomáš Prokop na sociálnej sieti X uviedol, že center prvej formácie hral celý turnaj s natrhnutými väzmi v kolene aj členku.

Št, 11:24 23.05 2024, Hokej | Jakub Vaverka

Slováci sú na prebiehajúcom šampionáte najslabší tím vo využívaní presiloviek, keď zatiaľ vyťažili iba jeden gól z 23 početných výhod. Slabá úspešnosť v kombinácii s absenciou Pospíšila podnietili trénerov k zmenám v presilovkových formáciách. Prvá trénovala v zložení Martin Fehérváry, Peter Cehlárik, Pavol Regenda, Juraj Slafkovský, Tomáš Tatar, v druhej figurovali Šimon Nemec, Marek Hrivík, Marko Daňo, Libor Hudáček a Matúš Sukeľ.  (TASR)