Main Content

St, 12:37 15.05 2024, HokejTipos Extraliga | Róbert Kalnický

POTVRDENÉ: Vlci Žilina v Extralige počítajú so službami martinského rodáka

Vlci Žilina naďalej chystajú káder na novú extraligovú sezónu. Do tímu pribudli nové posily. Vedenie celku spod Dubňa zároveň predstavilo aj prvého hráča, ktorý bude v kádri pokračovať. Je ním Peter Galamboš, ktorý bol v uplynulom ročníku kapitánom šampióna TIPOS SHL.

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

So, 19:13 25.05 2024, HokejNHL | Róbert Kalnický

Slovenský hokejový útočník Adam Sýkora bol povolaný do prvého tímu New Yorku Rangers pre prípad, že by sa niekto zranil. Po konci Hartfordu si Jazdci vytiahli až dvanásť hokejistov a jedného brankára. Šanca, že by Sýkora vo finále konferencie nastúpil je však malá, ba až priam nepravdepodobná.

Pi, 09:53 24.05 2024, Hokej | Róbert Kalnický

Nielen Marek Hrivík, ale aj Libor Hudáček trpel vo veľkých bolestiach na tohtoročnom svetovom šampionáte. Novinár Tomáš Prokop na sociálnej sieti X informoval o jeho zdravotnom stave.

 

 

Št, 20:01 23.05 2024, Hokej | Róbert Kalnický

Po konci na svetovom šampionáte sa opäť začína hovoriť o budúcnosti Craiga Ramsayho na striedačke Slovenska. Podľa reportov, ktoré prinaša na sociálnej sieti X novinár Tomáš Prokop, bude kanadský lodivod viesť Slovensko aj na olympijskej kvalifikácii v auguste. O ďalšom pokračovaní sa rozhodne neskôr.