LA LIGA NEWS (2.10.): Takto to nejde, Real musí byť lepší

streda, 2. október 2019 09:27 | Autor: Jakub Vaverka

Sergio Ramos
Sergio Ramos | zdroj: TASR

Prinášame vám nový diel pravidelnej dennej rubriky so súhrnom top správ z jednej z najpopulárnejších futbalových líg na svete – španielskej Primera División.

REAL MADRID: Real Madrid včera šokujúco doma remizoval s Bruggami 2:2, keď cez polčas prehrával ešte 0:2.

REAL MADRID: Po 45 minútach bol vystriedaný brankár Courtois, ktorého nahradil Areola. Oficiálne sa hovorí o zranení, ale neoficiálne to bolo kvôli dvom inkasovaným gólom z kategórie lacných.

REAL MADRID: Emilio Butragueňo povedal, že takýto zápas a výsledok rozhodne neočakával. (Marca)

REAL MADRID: Vinicius junior tvrdí, že belgický tím mal dve šance a dal dva góly. (Marca)

REAL MADRID: Nacho si poranil koleno a bude chýbať viac ako dva mesiace. (Marca)

REAL MADRID: Sergio Ramos zhodnotil, že Real musí hrať ďaleko lepšie ako tomu bolo včera. (Marca)

BARCELONA: Messi a Dembélé sú v tíme Barcelony na zápas proti Interu. (Marca)

BARCELONA: Tréner Conte hovorí, že Inter nejde do Barcelony len brániť. (Marca)

BARCELONA: Antoine Griezmann priznal, že s Leom Messim sa príliš často nerozpráva. (Marca)