Göteborg 12. decembra (TASR) - Slovenskí florbaloví reprezentanti prehrali v piatkovom súboji na majstrovstvách sveta vo švédskom Göteborgu s Nemeckom 5:7 a obsadili tak konečné desiate miesto. Zverenci trénerov Miroslava Ságu, Petra Koutného a Františka Högera dokázali v hale Scandinavium zmazať súperov náskok 3:0 i 4:1, v tretej tretine vyrovnali na 5:5, no záverečné slovo mali v dráme Nemci. Za najlepšieho hráča SR vyhlásili Patrika Pelegrína, autora gólu a asistencie.