Futbal-LM: Do osemfinále i Manchester City a Schalke, Barca zdolala PSG
Bratislava 10. decembra (TASR) - Poslednými osemfinalistami Ligy majstrov 2014/2015 sa v stredu stali futbalisti Manchestru City a Schalke 04 Gelsenkirchen. V šlágri F-skupiny i celého programu na Nou Campe vyhrala FC Barcelona nad Parížom St. Germain 3:1. Španielsky zástupca sa tak stal víťazom skupiny o dva body pred Francúzmi a bude mať výhodnejšie nasadenie pri budúcotýždňovom žrebe (pondelok 15. decembra, Nyon).
