Florbal-MS: Slováci zdolali aj Američanov a vyhrali C-skupinu (2)
Göteborg 9. decembra (TASR) - Slovenskí florbaloví reprezentanti uspeli aj vo svojom treťom vystúpení na majstrovstvách sveta v Göteborgu, keď v utorok zdolali výber USA 4:2. Zverenci trénerov Miroslava Ságu, Petra Koutného a Františka Högera rozhodli o svojom triumfe v druhej tretine, ktorú vyhrali jednoznačne 4:0.
