Stolný tenis-MS: Novota s Figelom odštartovali kvalifikáciu víťazne
Paríž 13. mája (TASR) - Slovenskí stolní tenisti Samuel Novota a Jakub Figel úspešne vstúpili do kvalifikácie dvojhry na MS jednotlivcov v Paríži. Novota si v hale Bercy na úvod poradil s Uzbekom Anvarom Karibovom 4:1 na sety, Figel zdolal Litovca Kestutisa Zeimisa hladko 4:0.
