Winterthur 4. januára (TASR) - Slovenskí hádzanári obsadili na 43. ročníku turnaja Yellow Cup vo švajčiarskom Winterthure tretie miesto. V nedeľu ukončili svoje účinkovanie na tradičnom podujatí víťazstvom nad Bieloruskom 34:29 a na konto si pripísali prvé dva body. Predtým prehrali s domácim Švajčiarskom (29:31) i účastníkom blížiacich sa MS Tuniskom (27:28). V tíme trénera Zoltána Heistera sa v poslednom zápase strelecky najviac darilo s ôsmimi gólmi Patrikovi Hruščákovi.