Main Content

Hádzaná: Slováci vyhrali na Yellow Cupe nad Bieloruskom 34:29,skončili tretí (2)

Ne, 01/04/2015 - 19:05 | Autor: TASR
Winterthur 4. januára (TASR) - Slovenskí hádzanári obsadili na 43. ročníku turnaja Yellow Cup vo švajčiarskom Winterthure tretie miesto. V nedeľu ukončili svoje účinkovanie na tradičnom podujatí víťazstvom nad Bieloruskom 34:29 a na konto si pripísali prvé dva body. Predtým prehrali s domácim Švajčiarskom (29:31) i účastníkom blížiacich sa MS Tuniskom (27:28). V tíme trénera Zoltána Heistera sa v poslednom zápase strelecky najviac darilo s ôsmimi gólmi Patrikovi Hruščákovi.