Winterthur 3. januára (TASR) - Slovenskí hádzanári neuspeli ani vo svojom druhom zápase na 43. ročníku turnaja Yellow Cup vo švajčiarskom Winterthure. V sobotu prehrali s účastníkom blížiach sa MS Tuniskom tesne 27:28. V treťom vzájomnom stretnutí tak zaknihovali druhú prehru. Strelecky sa zaskvel Oliver Rábek, autor 11 gólov. Zverenci trénera Zoltána Heistera predtým na turnaji nebodovali ani s domácim Švajčiarskom (29:31), v nedeľu ich ešte čaká duel o 3. miesto v konečnej tabuľke s obhajcom prvenstva Bieloruskom (13.30 h).