Dortmund 25. februára (TASR) - Nemecký futbalový klub Borussia Dortmund potrestal svojho fanúšika zákazom vstupu na jeho štadión až do roku 2020 za to, že počas minúty ticha pred sobotňajším bundesligovým zápasom v Hamburgu skríkol fašistické heslo "Sieg Heil." Informovala agentúra Reuters.