ZOH14-Soči-oslavy: Anastasii Kuzminovej vystroja pod Urpínom oslavnú fiestu
Banská Bystrica 20. februára (TASR) - Mesto pod Urpínom opäť zažije oslavy, na aké sa nezabúda. V Banskej Bystrici si po štyroch rokoch uctia olympionikov podobným spôsobom, na veľkom pódiu zarezonuje hlavne zlatá medaila biatlonistky Anastasii Kuzminovej a primeraný zlomok uznania si užijú aj ďalší, v Soči úspešní slovenskí olympionici.
