Bedminton-ME: Slováci prehrali aj s Čechmi 0:5
Bazilej 13. februára (TASR) - Slovenskí bedmintonisti prehrali vo štvrtok aj v ich poslednom zápase na majstrovstvách Európy družstiev v Bazileji, keď v 1. skupine podľahli českému rivalovi 0:5. Outsider zo Slovenska na ME prehral aj s Írmi a Dánmi 0:5, slovenským reprezentantom sa nepodarilo vyhrať ani jeden z 15 zápasov.
